پرینورافی با لیزر

پرینورافی با لیزر

پرینورافی چیست؟ پرینورافی با لیزر  چه مزایایی دارد ؟ عمل  پرینورافی به چه افرادی توصیه می شود؟هزینه عمل تنگ کردن واژن چقدر است ؟  عمل پرینورافی در دسته جراحی های زیبایی زنان است  که  می تواند فواید بسیار زیادی را با خود همراه داشته باشد . اگر  شما  هم اطلاع کافی از این  روش  جراحی زیبایی واژن را ندارید ادامه مطلب را مطالعه کنید .

در طی عمل پرینورافی ، واژن  که به هر دلیل  ممکن است دچار شلی و افتادگی  شده باشد ، تنگ می شود.  ممکن است  واژن  بانوان به دلایلی همچون کاهش و یا افزایش وزن های شدید، زایمان های طبیعی مکرر و…  دچار شلی و گشادی شده باشد ، با کمک  عمل پرینورافی می توان این مشکل را برطرف کرد . از آنجا که  واژن  بانوان مهم ترین  منطقه برای لذت بردن  آن ها می باشد  هر گونه اختلال در این ناحیه می تواند  روابط زناشویی  را با  مشکل مواجه کند .

علم پزشکی  خصوصا در  حوزه زنان پیشرفت  قابل توجهی داشته است، امروزه روش های بسیار  متفاوتی وجود دارد  که می تواند به بهبود روابط جنسی و افزایش اعتماد به نفس فرد کمک کند . پرینورافی  یا همان عمل تنگ کردن واژن  یکی از این روش ها است .

پرینورافی با لیزر

پرینورافی با لیزر

عمل پرینورافی چیست؟

در طی جراحی پرینورافی  تمام مناطق آسیب دیده  واژن  ترمیم و اصلاح می گردد که در نتیجه آن تنگی و جوان سازی واژن  را  سبب می شود .

مزایای  جراحی پرینورافی

این عمل  سبب افزایش  اعتماد به نفس  فرد  و بهبود روابط  جنسی  میان زوجین می شود .

سبب افزایش میل جنسی در فرد می گردد.

احتمال بروز عفونت را  تا حدی کنترل می کند .

سبب  زیبایی و جوان سازی واژن می شود .

و…

می تواند از فواید  این  روش از جراحی زیبایی زنان باشد .

دکتر شهناز امینی جراح ، متخصص زنان ، زایمان و نازایی ، لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان است شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره ۸۸۸۸۴۰۵۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا می توانید از طریق صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

آیا امکان انجام جراحی های همزمان با پرینورافی وجود دارد ؟

گاهی ممکن است بعد از معاینه توسط متخصص زنان، برای نتیجه بهتر به فرد پیشنهاد  شود  که همراه با پرینورافی  از روش های سفید کردن واژن، تزریق ژل ، لابیاپلاستی و … انجام شود.  با کمک برخی جراحی های همزمان با  پرینورافی می توان به طور  شگفت انگیزی نتیجه جراحی را تغییر داد .

آیا  جراحی پرینورافی محدودیت هم دارد ؟

این جراحی به افرادی که  سیستم ایمنی بدن آن  ها ضعیف است ، توصیه نمی شود .

افراد باردار  و یا افرادی  که تا سه ماه آینده تصمیم به بارداری دارند.

افرادی که به  بیماری های خاصی مبتلا  هستند .

افرادی  که  بعد از معاینه  توسط  متخصص زنان، به دلیل ابتلا به بیماری  و  حساسیت  های  خاص نمی توانند  برای این جراحی کاندید  خوبی باشند .

افرادی  که کلا  دارای  سیستم  امینی  بدنی  ضعیفی هستند .

برای  این افراد جراحی پرینورافی نمی تواند انتخاب خوبی باشد .

خلاصه مطلب

در آخر می توان گفت  امروزه  روش های بسیار مختلفی برای  زیبایی و جوانسازی واژن وجود دارد  که افراد بنا بر نیاز خود می توانند  از آن ها استفاده کنند . دکتر  شهناز امینی جراح زیبایی زنان بعد از معاینه کامل  و  مشاوره با بیمار بهترین روش  جراحی زیبایی واژن را برای  فرد انتخابی می کنند .

پاسخ

15 − هشت =