نزدیکی در بارداری

نزدیکی در بارداری

بهترین روش نزدیکی در بارداری چگونه است ؟ آیا  نزدیکی در بارداری برای جنین خطرناک است ؟ روش های نزدیکی در  دوران بارداری کدامند ؟ اگر شما هم باردار هستید و  پاسخ این سوالات را نمی دانید توصیه می شود ادامه مطلب را مطالعه کنید، دکتر شهناز امینی  متخصص زنان در ادامه این مطلب  به بررسی مسئله نزدیکی در بارداری می پردازند.

نزدیکی در پایان سه ماه سوم، چیزی است که  افراد کمتری  می خواهند  در مورد آن صحبت  کنند چون با مسائلی  مثل اندازه  بدن، جایگزینی فعال و میل ربط دارد .

بسیاری  از زنان در زمان نزدیکی  با پیشرفت  حاملگی  مشکلاتی  با اندازه  خود دارند. بعضی  از زنان خودشان  را شبیه  وال یا فیل  یا حتی یک مانع می دانند . برای یک زن  حامله خیلی سخت است که حرکت  کند و دور  کمر افزایش  یافته اش ، وی  را غیر جذاب  جلوه می دهد .

نزدیکی در بارداری

نزدیکی در بارداری

خبر خوب  آن است که علیرغم  اینکه زنان ممکن است در اواخر  سه ماه سوم، جذاب  به نظر نرسند ، مرد ها معمولا علاقه بیشتری نشان می دهند و از آن جا که  ممکن است نیاز باشد خود را با زندگی جنشی خود وقف دهید نباید  روابط جنسی قطع شوند مگر اینکه  مشکلاتی مانند زیر رخ دهند :

  • زایمان زودرس
  • پارگی زودرس غشا ها
  • بیماری فعال منتقله از راه جنسی

شما می توانید در طول دوران بارداری ، از نزدیکی  لذت ببرید  و فقط زمانی  آن را پایان  دهید که  زایمان طبیعی  و یا سزارین که انتخاب کرده اید در حال  شروع باشد  یا کیسه  آب پاره شود . جایگیریهایی  مثل حالت ایستاده ، خوابیده  به بغل  می توانند  کمک کننده باشند . بعضی از زنان  بعد از  نزدیکی یا ارگاسم ، انقباضاتی  را تجربه می کنند  ولی این انقباضات  معمولا کمتر از یک ساعت  طول می کشد .

دکتر شهناز امینی جراح ، متخصص زنان ، زایمان و نازایی ، لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان است شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره ۸۸۸۸۴۰۵۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا می توانید از طریق صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

بهترین روش نزدیکی در بارداری

بهترین راه برای داشتن نزدیکی  در سه ماه  سوم، ارتباط  است .  با همسر خود  درباره احساسات ، مسائل فیزیکی  و میل جنسی  صحبت کنید و  این صحبت کردن  می تواند  به برقراری  ارتباط  با همسرتان کمک کند . بهتر است  به مراقبت های دوران بارداری توجه داشته باشید ،تا بتوانید این دوران را بدون کوچکترین  خطر و استرسی  طی کنید .

درد  کمر در بارداری

درد کمر،  بیشتر در اواخر  حاملگی می باشد  دلیل  درد کمر  معمولا وزن  خروجی  حاملگی و تغییر  مرکز جاذبه  می باشد .  اینکه چگونه  به این تغییرات پاسخ می دهید  بر روی احساس شما  تاثیر می گذارد . به  بیان دیگر،  بر خلاف بسیاری  از جنبه های  دیگر  حاملگی،  می توانید درد کمر را کنترل  کرده و  احساس  راحتی کنید .

بهبود وضعیت ، راه اول  مقابله با درد در حاملگی است . با رشد  شکم، کشش  کمر  بیشتر می شود . بسیاری  از افراد متوجه  قدرت شکم در کشش کمر نشده  و در حاملگی  سیستم به طور  طبیعی جبران می شود .

اگر از درد کمر در بارداری  رنج می برید،  یک سری ورزش  برای کشش  کمر انجام دهید، استفاده از کمپرس  های گرم و  سرد در  منطقه دردناک  استفاده کنید  و خود را  با حمام ، دوش آب گرم  و ماساژ درمان کنید .

پاسخ

یازده + 1 =