جوان سازی واژن

جوان سازی واژن

آیا می دانید جوان سازی واژن مناسب چه افرادی است ؟در این مقاله می خواهیم در مورد انواع روش های جوان سازی واژن صحبت کنیم .

دکتر شهناز امینی جراح ، متخصص زنان ، زایمان و نازایی ، لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان است شما عزیزان می توانید جهت برقراری تماس با شماره ۸۸۸۸۴۰۵۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا می توانید از طریق صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید.

 جوان سازی واژن مناسب چه افرادی است ؟

جوان سازی واژن  مناسب افرادی است که :

  • زایمان های مکرر داشته اند
  • دچار چاقی یا لاغری شده اند
  • به دلیل افزایش سن تمایل دارند جوانسازی واژن انجام دهند
  • افرادی که خشکی واژن دارند
  • دارای افتادگی واژن هستند
  • و …

تکنیک های جوان سازی واژن

جوان سازی واژن مانند بسیاری از عمل های زیبایی روش های مختلفی دارد که با توجه به شرایط فرد و  نوع زیبایی راهکار های مختلفی توسط پزشک  ارائه می شود.

جوان سازی واژن

جوان سازی واژن

جوان سازی واژن با استفاده از لیزر

 لیزرهایی که برای جوان سازی وجود دارند انواع مختلفی دارند.

  • لیزر CO2 برای جوان سازی و همین طور رفع بی اختیاری در ادرار صورت می گیرد( بی اختیاری ادرار ممکن است در مواقع عطسه و سرفه پیش آید). در مواقعی که خانم ها فکر می کنند واژن آنها خشک شده است و یا احساس می شود واژن آنها شل شده لیزر می تواند گزینه بسیار مناسبی برای حل این مشکل باشد. (دوره های آن سه تا چهار ماه به فاصله ماهی یکبار است).
  • دستگاه دیگری که در این زمینه وجودارد دستگاه هایفو است که برای جمع کردن و سفت کردن عضلات واژن استفاده می شود.
  • دستگاه دیگر که به تازگی وارد تکنیک های زیبایی واژن شده، بیورر بوده که یک نوع لیزر rf است. این دستگاه تمام لایه های واژن را تحت تاثیر قرار داده و باعث تنگ کردن دستگاه تناسلی می شود و حتی ورودی واژن را تنگ می کند که می تواند باعث رضایت خانم ها قرار گیرد.
  • لیزر مونالیزا یکی بهترین روش های جوانسازی واژن است که علاوه بر جوانسازی کاربردهای زیادی دارد برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله لیزر مونالیزا در همین سایت را مطالعه کنید .

جوان سازی واژن با استفاده از نخ

کار های دیگری که برای جوان سازی واژن به کار گرفته می شود استفاده از نخ واژن است که برای جمع کردن پرینه استفاده می شود .

جوان سازی واژن با استفاده از فیلر

به کارگیری از فیلر های مختلف مثل ژل و یا تزریق چربی که برای پر کردن دستگاه تناسلی و بزرگ کردن لپ ها بزرگ استفاده می شود.

جوان سازی واژن با استفاده از کربوکسی تراپی

تا کنون از دستگاه کربوکسی تراپی برای اختلالات پوست و مو استفاده می شده است. در تحقیقات جدید نشان داده شده است کربوکسی تراپی برای رفع مشکلات زنان از جمله زیبا سازی واژن، رفع خشکی و روشن کردن دستگاه تناسلی ، رفع درماتیت و حساسیت های مزمن در خانم ها بسیار می تواند کمک کننده باشد.

فیلم جوان سازی واژن

تاثیرات  جوان سازی در نقطه G

 اقدمات دیگری که انجام می گردد، روی (جی پوینت) است که با اقدامات prp و یا تزریق ژل یا چربی ارائه می شود،  این روش  یکسری تغییرات ایجاد می کند که  حس لذت جنسی را افزایش می دهد.

آیا IUD مانع عمل زیبایی واژن می شود؟

این سوالی است که برای بسیاری از خانم پیش می آید که می توانند با داشتن IUD از تکنیک های جوان سازی واژن بهره ببرند. IUD وسیله جلوگیری است که داخل حفره رحم قرار دارد و عمل های زیبایی که برای واژن صورت می گیرد به داخل حفره رحم کاری ندارد و بیشتر عمل های زیبایی داخل حفره واژن و یا قسمت بیرونی اندام تناسلی خانم ها است.وجود عوامل جلوگیری، مانعی برای این عمل زیبایی نمی شود.

نتیجه جوان سازی واژن

جوان سازی واژن با روش های مختلفی توسط متخصص زنان صورت می گیرد. هر کدام از روش های نامبرده شده می تواند در جوانسازی واژن تاثیر گذار بوده و موجب بالا رفتن اعتماد به نفس در زندگی شخصی و زناشویی گردد.

دیگر خدمات دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی عبارتست از :

زایمان طبیعی

لاپاراسکوپی

جراحی زیبایی واژن

درمان ناباروری

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

راه های ارتباطی

میدان آرژانتین – خیابان الوند – روبروی بیمارستان کسری – خیابان ۲۷ راشل کوری – پلاک ۱۰- طبقه همکف

۸۸۸۸۴۰۵۰(۰۲۱)

صفحه اینستاگرام

پاسخ

یک × 5 =